Draymondas Greenas šoka pagal „Grizzlies“ trolių dainas „Whoop That Trick“.

Net ir ištvėrę paskutinį ketvirtį, kai trečiadienio vakarą atkrintamosiose pralaimėjo 134:95, Draymondas Greenas ir Stephas Curry neatrodė per daug susirūpinę dėl to, kur yra Vakarų konferencijos pusfinalio serija.

Per „Grizzlies“ skirtąjį pertrauką, likus 8:40 iki ketvirtojo kėlinio, Memfio sirgaliai, kurie jautėsi audringi, kol jų komanda tuo metu pirmavo 46 taškais, „FexExForum“ pradėjo skanduoti „Whoop That Trick“.

Greenas pradėjo mojuoti rankšluosčiu ir šokti pagal giesmes, o Curry šypsojosi miniai.

Šis skandavimas buvo susijęs su Curry komentarais ESPN žurnalistei Kendrai Andrews prieš 5 žaidimą, kai jis, kaip pranešama, pasakė, kad Memfyje jos karių mentalitetas yra „Whoop That Trick“ – dainos iš 2005 m. filmo „Hustle & Flow“ pavadinimas. šauksmas „Grizzlies“ gerbėjams.

Akivaizdu, kad 5-osios rungtynės vyko ne taip, kaip „Warriors“. „Golden State“ pralaimėjo 39 taškais, tačiau „Warriors“ serijoje vis dar turi trijų iki dviejų persvarą. Ir jie turės dar vieną galimybę užbaigti seriją 6 žaidime penktadienį „Chase Center“.

Atsisiųskite ir sekite „Dubs Talk Podcast“.