Kaip Saint Peter’s ir Majamis pateko į elito aštuntuką: NCAA turnyro tiesioginiai atnaujinimai

Kaip Saint Peter's ir Majamis pateko į elito aštuntuką: NCAA turnyro tiesioginiai atnaujinimai

Nr. 15 vietų Saint Peter’s tęsė savo Pelenės istoriją NCAA turnyre 67:64 nusiminusi prieš trečią vietą užėmusį Purdue. „Peacocks“ tapo pirmąja 15-a NCAA turnyro istorijoje, patekusia į elito aštuntuką.

„Saint Peter’s“, vadovaujamas trenerio Shaheen Holloway, padarė tą patį, ką padarė su Nr. Praėjusį savaitgalį Kentucky ir septintąją vietą užėmė Murray State, protingu puolimu ir dusinančia gynyba įveikęs Boilermakers. Pagrindinis Purdue gynėjas Jadenas Ivey per 36 minutes pelnė devynis taškus (4 iš 12 metimų, 1 iš 6 iš 3 taškų) ir šešis kartus. Didysis vyras Zachas Edey’us stengėsi apginti Povus erdvėje ir po to, kai katilininkas pabėgo įpusėjus antrajai pusei, Saint Peter’s perėmė ir uždarė jį.

Tuo tarpu Remy Martin vadovavo Nr. 1 Kanzaso praeitis Nr. 4 Apvaizda.

Calebas Love’as antrajame kėlinyje pelnė 27 taškus, o naktį – 30 ir pirmavo Nr. 8 Šiaurės Karolinos past. Nr. 4 UCLA rezultatu 73:66. „The Tar Heels“ imsis Nr. 15 Šv. Petro elito aštuntuko sekmadienį.

Cameronas McGusty puikiai pasirodė Majamyje šios nakties rezultatu 70:56 nugalėjus Ajovos valstiją. Jis pelnė 27 taškus (10-18 R, 4-7 3 PT), atkovojo 6 kamuolius ir perėmė 4 kamuolius. „Canes“ šoka kaip trečiasis ACC „Elite Eight“ dalyvis.

„The Athletic“. bus čia visą naktį su naujienomis, analize, rezultatais, atnaujinimais ir dar daugiau apie tai, kas vyksta.